Slider

ŘEKNĚME O NÁS PÁR SLOV. SPOLEČNOST S OBCHODNÍM NÁZVEM M. K. INVEST GROUP S. R. O. VZNIKLA V ROCE 2002 JAKO OBCHODNÍ SPOLEČNOST NA POLI MALOOBCHODU A VELKOOBCHODU S POTRAVINAMI. JSME DYNAMICKY SE ROZVÍJEJÍCÍ FIRMA S MEZIROČNÍM RŮSTEM OBRATŮ A PORTFOLIA. V RÁMCI BLIŽŠÍ SPOLUPRÁCE SE ZAHRANIČNÍMI PARTNERY VYUŽÍVÁME OD ROKU 2005 SLUŽEB ČESKÉ AGENTURY NA PODPORU OBCHODU CZECH TRADE, SE KTEROU SE TAKÉ V RÁMCI AKTIVIT MINISTERSTVA OBCHODU A PRŮMYSLU ZÚČASTŇUJEME PRO NÁS ZAJÍMAVÝCH ZAHRANIČNÍCH VELETRHŮ.

Společnost od roku 2002 urazila velký kus cesty. Prioritou pro nás, je přímá cesta od výrobce k zákazníkovi tak, aby dostal kvalitní produkt za dobrou cenu. Jsme dynamická, konstruktivní a kreativní firma, která je schopná plnit i velmi náročné požadavky a zadání našich obchodních partnerů. Zakládáme si na naší serióznosti a spolehlivosti, a proto jsme certifikováni společnostmi BISNODE a INC. 5000.

Hlavní podstatou naší činnosti je maloobchodní a velkoobchodní prodej potravinářských produktů v ČR a zahraničí. Jsme importní a exportní firmou. Naší obchodní strategií jsou nadnárodní maloobchodní řetězce v České a Slovenské republice, Anglii, Německu, Polsku a Maďarsku. Stěžejní obchodní komoditou, na kterou se zaměřujeme, jsou cukrovinky a sladké pekárenské produkty fresh food i frozzen. V dovozovém pečivu zaujímáme jednu z hlavních pozic na trhu. Obchodně zastupujeme tyto značky: DulcesolPatisserieDr. Karg´s, Derpan, La Boulangere.

Od roku 2012 firma registruje pro trh EU své vlastní ochranné známky, které dnes běžně vnímáte při svých nákupech:  L’ChefsL’Chefs PastryL’Chefs BaguettesPiškoťáci, Zicco.

Pod těmito chráněnými značkami  můžete najít spoustu produktů vysokých standardů v designu, kvalitě i chuti. Neprodáváme levné produkty, prodáváme kvalitu. Vyráběné řady mají ve velké většině nejvyšší certifikace BRC a IFS.

V současnosti se výrobky těchto značek prodávají v České republice, Slovensku, Polsku, Maďarsku, Rakousku a Francii. Cílem firmy je získat v tomto portfoliu zajímavý podíl napříč celým trhem, s meziročním růstem objemu obratů 30-50 %, což se nám zatím daří.

Chceme být úspěšní a chceme, aby se o nás mluvilo v superlativech, proto volíme strategii stálých inovací, rozvoje a kvality. V nejbližší době budeme zahajovat výstavbu nového logistického skladu s řízeným procesem dle norem ISO, IFS.

Naše Motto

Člověk by neměl přemýšlet jen nad materiální hodnotou svého podnikání, ale také nad jeho smyslem a prospěchem pro ostatní…

/ Klar Martin – majitel firmy /

Certifikáty

 

Provozní adresa a centrální sklad

M.K.Invest Group s.r.o.

MULTIMODAL PARK airport Mošnov
Průmyslová 377
742 51, Mošnov
Česká republika

Fakturační a korespondenční adresa

M.K.Invest Group s.r.o.

Střelniční 2133
738 01, Frýdek-Místek
Česká republika

IČ: 25903977
DIČ: CZ25903977

 

Copyright 2017 | M.K.Invest Group s.r.o.

created by: nightbird.cz