O nás

M. K. INVEST GROUP S. R. O.

SPOLEČNOST S OBCHODNÍM NÁZVEM M. K. INVEST GROUP S. R. O. VZNIKLA V ROCE 2002 JAKO OBCHODNÍ SPOLEČNOST V SEGMENTU MALOOBCHODU A VELKOOBCHODU S POTRAVINAMI. JSME DYNAMICKY SE ROZVÍJEJÍCÍ FIRMA S MEZIROČNÍM RŮSTEM OBRATŮ A PORTFOLIA. V RÁMCI BLIŽŠÍ SPOLUPRÁCE SE ZAHRANIČNÍMI PARTNERY VYUŽÍVÁME OD ROKU 2005 SLUŽEB ČESKÉ AGENTURY NA PODPORU OBCHODU CZECH TRADE, SE KTEROU SE TAKÉ V RÁMCI AKTIVIT MINISTERSTVA OBCHODU A PRŮMYSLU ZÚČASTŇUJEME PRO NÁS ZAJÍMAVÝCH ZAHRANIČNÍCH VELETRHŮ.

Kvalitní produkt za rozumnou cenu

Společnost od jejího založení roku 2002 urazila velký kus cesty. Prioritou pro nás, je přímá cesta od výrobce k zákazníkovi tak, aby dostal kvalitní produkt za rozumnou cenu. Jsme dynamická, konstruktivní a kreativní firma, která je schopná plnit i velmi náročné požadavky a zadání našich obchodních partnerů. Zakládáme si na naší serióznosti a spolehlivosti, a proto jsme dlouhodobě certifikováni společnostmi  BISNODE a INC. 5000.

Hlavní podstatou naší činnosti je maloobchodní a velkoobchodní prodej potravinářských produktů v ČR a zahraničí. Jsme importní a exportní firmou. Naší obchodní strategií jsou nadnárodní maloobchodní řetězce v České a Slovenské republice, Polsku a Maďarsku. Stěžejní obchodní komoditou, na kterou se zaměřujeme, jsou cukrovinky, sladké a slané pekárenské produkty fresh food i frozzen. V dovozovém baleném pečivu zaujímáme jednu z hlavních pozic na trhu. Obchodně zastupujeme na trzích Česka a Slovenska tyto značky: Ritter Sport, Dulcesol, Derpan, La Boulangere, Long Chips, Poppies, La Boulangére a Pita original.

Od roku 2012 firma registruje pro trh EU své vlastní ochranné známky, které dnes běžně vnímáte při svých nákupech:  L’Chefs, L’Chefs Pastry, L’Chefs Baguettes, Piškoťáci.

Pod těmito chráněnými značkami můžete najít spoustu produktů vysokých standardů v designu, kvalitě i chuti. Neprodáváme levné produkty, prodáváme kvalitu. Vyráběné řady mají ve velké většině nejvyšší certifikace BRC a IFS.

V současnosti se výrobky těchto značek prodávají v České republice, Slovensku, Polsku, Maďarsku. Cílem firmy je získat v tomto portfoliu zajímavý podíl napříč celým trhem, s meziročním růstem objemu obratů.

Chceme být úspěšní a chceme, aby se o nás mluvilo v superlativech, proto volíme strategii stálých inovací, rozvoje a kvality. Naše firma sídlí v moderním logistickém centru s distribuční plochou 5 000 m2.

Naše Motto

Člověk by neměl přemýšlet jen nad materiální
hodnotou svého podnikání, ale také nad jeho
smyslem a prospěchem pro ostatní…

/ Klar Martin – majitel firmy /

Vize

„Stát se všeobecně preferovaným partnerem jak pro naše odběratele, dodavatele, tak i pro zaměstnance. Rychle reagovat na změny trendů na potravinářském trhu.“ 

Rádi bychom dlouhodobě zaujímali v našem segmentu importu, exportu a výroby stabilní místo minimálně na trhu střední Evropy. 

Pokračovat a růst v dlouhodobě nastavených vyšších kvalitativních mechanismech firemních procesů.

Mise a strategie​

Jsme moderní, dynamičtí a kreativní, a máme rádi výzvy. 

Jsme investiční, importní a exportní společnost od roku 2002.

Jsme dobři hlavně v segmentu baleného dopékacího pečiva, cukrovinek, a dortů. V tomto trendu budeme i nadále pokračovat. 

Práce s potravinami nás naplňuje, a vidíme v ni velký potenciál do budoucna. 

 Jsme tu pro všechny, kteří mají rádi neustále nové trendy, inovace, posun vpřed. Budeme i do budoucna moderní a kreativní firma, a to nás prostě baví. 

Pracujeme s našim firemním strategickým plánem, kde se naplňují SMART cíle.

Sdílíme naše firemní hodnoty napříč managementem včetně zaměstnanců.

Certifikáty